top of page

Green Parks

55 000m²

Mārupe, Latvija

Par Latvijas energoefektīvāko biznesa parku - GREEN PARK

Īpaši energoefektīvas telpas ar lielisku atrašanās vietu – parka teritorija robežojas ar starptautisko lidostu Rīga (RIX). Visas telpas ir pielāgojamas klienta vajadzībām - plānojums, doku skaits, rampas, sānu mezglu skaits u.tml. Telpas aprīkotas ar viedajām LED sensoru gaismām – programmējamām, iPad vadāmām. Vēja turbīnas un saules paneļi vēl vairāk samazina telpu apsaimniekošanas izmaksas. Ir uzstādīta piekļuves un laika kontrole, kas ļauj uzņēmuma vadībai saņemt atskaites par katru darbinieku.

Noliktavām ir vairākas priekšrocības, piemēram, sienu un jumta siltumizolācija. Bezšuvju grīdas, kas ļauj labāk izmantot grīdas ar slodzi 7 tonnas uz m2. Jaunākās paaudzes gāzes katli un iPad vadāmi jumta apsildes ventilatori. Visefektīvākais balstu izvietojums ļauj izveidot gan platas, gan šauras ejas. Lai izmantotu lielāko daļu noliktavas telpas, paletes var sakraut līdz pat griestiem.

A klases biroja telpas ar lielisku aprīkojumu un stikla starpsienām. Biroji ir savienoti ar noliktavām, uzstādot logus uz ražotni. Telpas atdzesē un apsilda ar silto sienu palīdzību, kas nodrošina veselīgāku klimatu. Ar termostata palīdzību katrā telpā var iestatīt individuālu temperatūru. Kā arī plaša autostāvvieta, mūsdienīga ēku un teritorijas drošības sistēma.

GREEN PARK ir par uzlabota un sakārtota darba vide, lai jūs varat koncentrēties uz to, kas darbā vissvarīgākais.

DIŽOZOLI

7 950 m²

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Pilotu akadēmija

1 500m²

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Granulu ražošanas komplekss

3 844 m²

Biešu pārstrādes komplekss

5 822 m²

Inventāra apkopes centrs

1 350 m²

Depozīta Punkts

5 500m²

Green Parks

55 000m²

Lidostas Parks

23 000m²

Ulmaņa Parks

14 000 m²

Noliktavu & Biroju ēka

2 500 m²

bottom of page