top of page

Jaunumi

2019. gada 4. marts

Ķīnas un vairāku ministriju pārstāvji tiekas Lidostas Parkā, lai diskutētu par Ķīnas uzņēmumu darbību Latvijā...

Ārlietu ministrijas, Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) delegācija šonedēļ, apmeklēja SIA PICHE attīstīto Lidostas Parku, lai iepazītos ar MGI Tech Latvia attīstības plāniem, veidojot dzīvības zinātņu un tehnoloģiju parku, kā arī pārrunātu nākotnes ieceres saistībā ar citu Ķīnas uzņēmumu piesaisti. Tuvākajās dienās, Lidostas parkā, gaidāma arī Ķīnas vēstniecības ekonomikas padomnieka vizīte, informē Piche pārstāvji.

Lidostas Parks ir viens no lielākajiem Mārupē topošajiem biznesa parkiem ar vairāk kā 23 000 m2 lielu platību. Ņemot vērā tā atrašanās vietu blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, interesi par to izrāda ne tikai vietējie uzņēmumi, bet arī ārzemju kompānijas.

“Latvijā jau ilgāku laiku novērojams kvalitatīvu noliktavu un ofisa telpu trūkums, kas liedz Latvijas tirgū ienākt lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas gan A klases telpas, gan apkārt esošā infrastruktūra. Mūsu mērķis ir šo situāciju labot turpmākajos divos gados uzbūvējot vēl divus A klases līmeņa biznesa parkus, “ stāsta SIA PICHE priekšsēdētājs Pēteris Senkāns.

Tikšanās laikā SIA Piche iepazīstināja Ārlietu ministrijas, Ekonomikas ministrijas un LIAA pārstāvjus ar savu līdzšinējo pieredzi tādu uzņēmumu piesaistē kā MGI Tech Latvia un Printful. P. Senkāns uzsver, ka šādu parku attīstība rada būtisku pienesumu Latvijas ekonomikai, radot gan jaunas darba vietas, gan pievēršot ārvalstu investoru uzmanību.

“Līdz šim bijām domājuši, ka Ķīnas interese par uzņēmējdarbības attīstīšanu Latvijā ir bijusi neliela, bet, kā secinājām no pārrunām ar ministriju pārstāvjiem, Latvijai ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar Centrāleiropas valstīm, piemēram, Vāciju. Pirmkārt, pie mums projektu iespējams realizēt daudz ātrāk, jo nav jāgaida rindās. Mēs esam daudz pretimnākošāki, jo mums katrs šāds uzņēmums ir svarīgs, savukārt tādās valstīs kā Vācija, viņi būs vieni no simts, kam nepieciešama palīdzība jauna tirgus iekarošanā,“ stāsta Senkāns, “tā pat, pie mums gaidāma arī Ķīnas vēstniecības Latvijā ekonomikas padomnieka vizīte. Tās laikā centīsimies izzināt vairāk par Ķīnas interesējošajiem sektoriem Latvijā un iespējamajiem sadarbības modeļiem.”

Kā jau iepriekš ziņots, vieni no lielākajiem Lidostas Parka nomniekiem būs genomikas uzņēmums MGI Tech Latvia. SIA Latvia MGI Tech ir reģistrēts 2017. gada 14. jūlijā un pilnībā pieder Honkongā reģistrētam uzņēmumam BGI Complete Genomics Hong Kong Co., Limited. BGI ir viens no pasaules lielākajiem genomikas uzņēmumiem, kura misija ir uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti ar zinātnes un tehnoloģiju palīdzību. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šendžeņā, Ķīnā.

Jāatzīmē, ka trīspusējs sadarbības memorands starp BGI, Vuhaņas Nacionālo bioindustriju bāzi un Latvijas Ekonomikas ministriju par sadarbību dzīvības zinātņu un tehnoloģiju parka izveidošanai Latvijā tika parakstīts 2017. gada nogalē Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas (16+1) līderu samita laikā Budapeštā. Tikšanās laikā ar MGI Tech Latvia 16+1 Nacionālais koordinators Juris Štālmeistars pauda ārlietu dienesta atbalstu uzņēmuma attīstības plāniem, izsakot cerību, ka topošais dzīvības zinātņu un tehnoloģiju parks kļūs par vienu no Latvijas veiksmes stāstiem 16+1 formāta ietvaros.

Lidostas Parka attīstītājs ir SIA PICHE, un, salīdzinot ar 2017. gadu, uzņēmums ir spējis palielināt apgrozījumu vairākas reizes. Uzņēmumam ir vairāk kā 10 gadu pieredze industriālo objektu attīstīšanā, un šī gada pavasarī tiks uzsākta Lidostas Parks II būvniecība.

Tikšanās ar pārstāvjiem no Ķīnas

PHARMA Manufacture

''Ja Jūsu bizness aug, mēs parūpēsimies, lai telpas augtu tam līdzi.'' - PICHE

Gudrie Risinājumi

Nāc ciemos un apskati projekta gudros risinājumus.

Terases Svētki 2023

‘’Where colleagues become family.’’

Atvērto Durvju Diena

Ielūdzam Jūs uz DIŽOZOLI atvērto durvju dienu | 9.Sep | 12:00 - 17:00

Tavs Bizness Augs Ātrāk

Noskaidro mūsu jaunajā video kāpēc Tavs bizness mūsu parkos augs ātrāk.

DIŽOZOLI saulrietā

Piedāvājam pieredzēt mierpilnos DIŽOZOLI saulrietus video formātā...

PET rūpnīca Olainē

Investējot 35 miljonus eiro, AS “PET Baltija” sadarbībā ar SIA PICHE attīsta vienu no lielākajām un modernākajām PET pārstrādes rūpnīcām Eiropā

Why PICHE?

We asked our colleagues the question - Why PICHE?

PICHE par šodienu un nākotni

Industriālo parku attīstītājs "Piche" tuvākajos trijos gados Mārupē plāno uzbūvēt vairāk nekā 100 000 kvadrātmetru industriālās platības

DIŽOZOLI demo dzīvoklis

Ielūdzam Tevi ciemos uz DIŽOZOLI demo dzīvokļa apskati

PICHE x Roberts Vītols

Noskaidro ko Roberts Vītols izdarīja mūsu telpās 24h laikā...

Galda spēļu ražotnes atklāšana

iznesa parkā “Ulmaņa parks II” Mārupē 22. novembrī atklāta jaunā “Folded Box” iepakojuma un galda spēļu ražotne

PICHE par dzīvojamo ēku būvniecību

Būvniecības uzņēmums “Piche”, kas zināms kā biznesa parku attīstītājs Mārupē, nolēmis būvēt arī dzīvokļu un rindu mājas.

''Folded'' PICHE telpās

Saņemot aizdevumu no SEB bankas, kā arī investīciju no riska kapitāla fonda, poligrāfijas uzņēmums “Folded” plāno nozīmīgi paplašināt ražošanu un ieiet jaunās biznesa nišās

Depozīta Punkts Video

Noskaties video ar DIO ēku no putna lidojuma

''Ulmaņa Parks 2'' spāru svētki

Martā spāru svētkus nosvinējis “Ulmaņa parks II”, kura vērtība sasniedz 21 miljonu eiro. Tas ir jau ceturtais uzņēmuma ''PICHE'' attīstītais biznesa parks

NĪ komercsektors 2022

Tiešsaistes konference: Nekustamo īpašumu komercsektors 2022

Sākta DIO centra būvniecība

Salaspils novadā sākta depozīta sistēmas uzskaites un šķirošanas centra būvniecība

PICHE Sporta Spēles 2021

Noskaties video atskatu no PICHE sporta spēļu pasākuma 2021

''Omniva'' atklāšanas pasākums

No 1. jūnija “Omniva Latvija” birojs un šķirošanas centrs atrodas SIA PICHE attīstītajā biznesa loģistikas centrā “Green Park” Mārupē.

''airBaltic'' atklāšanas pasākums

PICHE realizētais projekts - airBaltic Training lidmašīnu angārs šodien nosvinēja atklāšanas svētkus

“Green Park” spāru svētki

Pirmās kārtas spāru svētki nosvinēti PICHE industriālajam biznesa parkam ''Green Park 1''

“Lidostas parks” atklāšana

5.septembrī Mārupes novada Saleniekos svinīgi tika atklāts energoefektīvākais industriālais parks Latvijā ” Lidostas parks”.

''airBaltic'' Laika kapsula

16. augustā airBaltic kopā ar Latvijas Republikas satiksmes ministru Tāli Linkaitu, partneriem no starptautiskās lidostas Liepāja...

PICHE iegādājas zemi

PICHE iegādājas zemi vairāk kā 2 miljonu eiro vērtībā jauna industriālā parka būvniecībai...

''ELKO'' Lidostas Parkā

ELKO Grupa noliktava no jūnija atradīsies Lidostas Parka telpās. Kopējā nomas platība sasniegs 7 550 kvadrātmetrus.

Tikšanās ar pārstāvjiem no Ķīnas

Ķīnas un vairāku ministriju pārstāvji tiekas Lidostas Parkā, lai diskutētu par Ķīnas uzņēmumu darbību Latvijā...

''Printful'' Lidostas Parkā

Printful Eiropas ražotne turpmāk atradīsies Lidostas parka telpās...

''Bepco'' Lidostas Parkā

Kaimiņvalstu uzņēmums - Bepco kļūst par PICHE klientu

''Beautyfor'' Lidostas Parkā

Beautyfor - viens no lielākajiem skaistumpreču vairumtirgotājiem Latvijā, turpmāk atradīsies Lidostas Parka telpās...

Nominācija “Industriālais dizains”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau četrapadsmito gadu pēc kārtas apbalvo Latvijas veiksmīgākos uzņēmumus.

PICHE investēs 50 miljonus

PICHE tuvāko 3 gadu laikā “Lidostas parka” un citu industriālo parku attīstībā Mārupē plāno investēt 50 miljonus EUR, radīt 1000 darbavietas un kopā izbūvēt 100 000 kvm.

''MGI'' Lidostas Parkā

Genomikas uzņēmums SIA Latvia MGI Tech nesen parakstīja līgumu ar SIA Piche par jaunu telpu būvniecību un īri Latvijas visenergoefektīvākajā industriālajā parkā.

Granulu ražošanas komplekss

Piedāvājam ieskatu zāles miltu granulu ražotnes būvniecības procesā...

Baltic Biofuel Company

2016. gada aprīlī, PICHE kā ģenerāluzņēmējs ir sācis būvniecības darbus jaunam projektam Liepājas ostā.

Konkurētspējīgās
priekšrocības

PICHE ir unikāls uzņēmums, jo pilnīgi visus darbus daram pašu spēkiem, uzņēmumā strādā sertificēti projektētāji, inženieri, būvnieki, un ir sava būvtehnika.

PICHE ziedo 6000 LVL

Angāru celtniecības un projektēšanas birojs SIA “Piche” sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv, projekta “Eņģeļi pār Latviju”

CEO P.Senkāns būvlaukumā

PICHE panākumu atslēga slēpjas darbinieku un vadības spējā adaptēties plaša spektra darba specifikai, neatkarīgi no pozīcijas uzņēmuma hierarhijā.

Projektēšana 3D formātā

PICHE uzņēmuma arhitekti pielieto trīs dimensiju (3D) projektēšanas iespējas un jaunākās datorsimulācijas programmas, kas ļauj nodrošināt klientam augstas kvalitātes projektu, samazināt projekta izstrādes termiņus...

Projektēšana un celtniecība

Industriālo ēku celtniecības uzņēmums SIA “Piche” būvniecības nozarē veiksmīgi darbojas jau septiņus gadus un šobrīd ir vadošs komercēku celtniecības uzņēmums Latvijā.

Getliņos ieguldīs 10,2 miljonus

Vakar norisinājās preses konference atkritumu pārstrādes rūpnīcā Getliņos, kuru ar savu klātbūtni pagodināja Rīgas vicemērs Andris Ameriks u.c.

PICHE komanda

PICHE ir inovatīvs uzņēmums, kurš negrasās apstāties pie sasniegtajiem rezultātiem. Inovācija ir process, taču šo procesu rada neviens cits, kā mūsu kolektīvs.

”Baltijas ogu kompānija”

Lielākais svaigo ogu un 100% dabīgo sulu ražotājs un izplatītājs Latvijā ”Baltijas ogu kompānija” investējis 851308 eiro ogu pēcapstrādes ceha būvniecībā.

Atbalsts Maxima traģēdijā

PICHE darbiniekiem ir patiesi žēl cilvēkus, kuri ir nonākuši šajā traģiskajā situācijā...

GAZELE 2013

2013. gada 25. septembrī norisinājās Gazele 2013 apbalvošanas ceremonija – par Rīgas Gazeli kļuva inovatīvās būvniecības uzņēmums SIA Piche.

Atkritumu šķirošanas atvēršana

2013. gada 16. jūnijā tika atklāts SIA “Vides pakalpojumu grupa” jaunais atkritumu šķirošanas centrs Rīgā.

TV raidījumā “Latvija var!”

Piedāvājam Jums noskatīties populārā TV raidījuma “Latvija var” kārtējo sēriju, kurā šoreiz uzmanības centrā bija kompānija PICHE.

3D lielveikala vizualizācija

Šī ir video prezentācija vienam no lielākajiem Piche realizētajiem projektiem – lielveikals Somijā klientam “Lapveden Logistikka”.

Angāru izgatavošanas tehnoloģijas

Attīstot uzņēmumu vai zemnieku saimniecību ir nepieciešamas plašākas telpas, mūsdienīgs aprīkojums vai ērta noliktava. Aktuāls paliek jautājums – kā uzcelt angāru un kādas ir angāra celšanas izmaksas?

bottom of page