top of page

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Ulbroka, Latvija

Angāra Pasūtītājs ir viens no lielākajiem koka palešu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Projekta gaitā tika uzbūvēta ražotne 1200 m2 platībā, gatavās produkcijas nojume 763 m2 platībā, ārējie un iekšējie inženiertīkli, laukumi 8 000 m2 apjomā un citas papildus konstrukcijas, kā, piemēram, dzelzsbetona atbalstsiena 140m garumā kopējās projekta funkcionalitātes nodrošināšanai.

Projekta plānošanā un izstrādē PICHE uzdevums bija apgūt esošo brīvo teritoriju, kurā izvietot divus metāla konstrukciju angārus, viens no kuriem paredzēts ražošanas vajadzībām, otrs – izejmateriālu un gatavās produkcijas noliktavai. Plānojot un projektējot ražošanas angāru, Pasūtītājs izteica vēlmi par 3D projektēšanas vidi, kas ļāva precīzi ēkā izvietot iekārtas, sadarbojoties ar iekārtu piegādātājiem. Pasūtītājs bija īpaši apmierināts ar 3D un BIM (Building Information Modeling) sistēmas izmantošanu būvniecības laikā, kad, paredzot papildus 2. stāva platības, PICHE precīzi spēja izvietot šaurajā vietā papildus metāla konstrukcijas, izvairoties no šķēršļiem klienta vēlmju izpildē.

Angāru būvniecības laikā tika veikti nozīmīgi zemes darbi, virsmas transformācija, nodrošinot abu jaunbūvju un apkārt esošo ēku, ražošanas izejmateriālu piegādes ceļu savstarpējo savietojamību. Būvniecības laikā projektā tika veiktas izmaiņas un paredzētas papildus pozīcijas saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm. Savstarpējā sadarbībā starp Pasūtītāju un PICHE būvdarbu vadību, arhitektiem, inženieriem vienmēr tika rasts ātrs risinājums projekta virzībai. Darbi tika turpināti arī ziemas periodā, precīzi tos plānojot atkarībā no laikapstākļiem.

Šobrīd angāri tiek izmantoti pilnu diennakti, nodrošinot pasūtītāja uzņēmuma izaugsmi, virzību uz priekšu un iespējams jau tālākus plānus attīstībai kopā ar PICHE.

DIŽOZOLI

7 950 m²

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Pilotu akadēmija

1 500m²

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Granulu ražošanas komplekss

3 844 m²

Biešu pārstrādes komplekss

5 822 m²

Inventāra apkopes centrs

1 350 m²

Depozīta Punkts

5 500m²

Green Parks

55 000m²

Lidostas Parks

23 000m²

Ulmaņa Parks

14 000 m²

Noliktavu & Biroju ēka

2 500 m²

bottom of page