top of page

Lidostas Parks

23 000m²

Mārupe, Latvija

Lidostas parks ir moderns noliktavu, ražošanas un biroju telpu komplekss. Projektu realizēja vadošais industriālo parku attīstītājs, projektētājs un būvnieks SIA PICHE. Pateicoties inovatīvai tehnoloģiju pielietošanai būvniecībā, kā arī maksimālai energoefektivitātei šis telpu komplekss sniedz atbilstošu darba vidi, un samazina ikmēneša izmaksas.

Izcilā atrašanās vieta, parkam robežojoties ar Starptautisko lidostu Rīga, ir kārtējais pluss parka nomniekiem. Lai nodrošinātu pateicīgus darba apstākļus ne tikai ofisā, bet arī tā teritorijā, tika izveidota plaša autostāvvieta, ērti piebraucamie ceļi, gājēju ietves. Tāpat blakus esošā sabiedriskā transporta pietura nogādā līdz Rīgas centram vien 15 minūtēs. Rūpējoties par drošību, tika uzstādīta moderna apsardzes sistēma, ne tikai ēkai, bet arī teritorijai.

Tā kā telpas veidotas pēc ''Buil To Suit'' principa, tās piemērojas katra klienta vēlmēm, nodrošinot tam ne tikai izcilu darba vidi, bet arī pilna cikla apsaimniekošanu, uzturot parka teritoriju līdzšinējā kārtībā.

Parka ofisa telpas sastāda 3000 m2, kamēr noliktavas/ražošanas telpas ir 20 000m2, ērtākai piekļuvei otrā stāva biroja telpas ir savienotas ar pirmā stāva noliktavu. Aprīkojot birojus ar logiem uz noliktavu sniedz ērtāku ražotnes uzraudzību.

Iepriekš minētā energoefektivitāte sniedz manāmi zemākus komunālos maksājumus, siltumizolācija ar 150 mm PIR paneļiem sienām un 260 mm vates jumts.

Lai uzlabotu darba produktivitāti, tika izveidotas A klases biroja telpas ar dabīgo apgaismojumu un plašuma izjūtu, ko nodrošina stikla starpsienas. Biroji ar rekuperācijas sistēmu atbild par izcilu gaisa kvalitāti. Pārdomājot vēlmi pēc labsajūtas darba vietā, biroju un teritorijas plānošanā tika izmantoti indiešu Vastu principi. Pateicoties šīm senajām mācībām telpās radīta saskanīga, vide harmonija un pozitīva enerģija.

Lidostas parkam piemīt neskaitāmi daudz priekšrocību, kas padara to par izcilu telpu kompleksu.

DIŽOZOLI

7 950 m²

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Pilotu akadēmija

1 500m²

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Granulu ražošanas komplekss

3 844 m²

Biešu pārstrādes komplekss

5 822 m²

Inventāra apkopes centrs

1 350 m²

Depozīta Punkts

5 500m²

Green Parks

55 000m²

Lidostas Parks

23 000m²

Ulmaņa Parks

14 000 m²

Noliktavu & Biroju ēka

2 500 m²

bottom of page