top of page

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Mārupe, Latvija

Ulmaņa Parks 2 ir jau piektais PICHE attīstītais biznesa parks lidostas apkārtnē. Izcila atrašanās vieta - pie apvedceļa uz galvenajiem valsts mēroga ceļiem. Ultra energoefektīvas telpas A+++. ‘’Build to Suit’’ – visas telpas pielāgotas individuāli katram biznesam (plānojums, doku skaits, vārti, tīkli utt.).

''NOLIKTAVAS & RAŽOTNES TELPAS''
10m griestu augstums. Bezsaišu sistēma ļauj novietot paletes līdz griestiem. Efektīvākais kolonnu izvietojums ar iespēju izveidot gan platās, gan šaurās ejas plauktiem, nodrošinot par 30% vairāk palešu vietu.

SMART LED SENSORU gaismas – programmējamas, dimmējamas, automatizētas, 30% energoefektīvākas par LED, 95% energoefektīvākas par kvēlspuldzēm. 2 MW elektrība un visas nepieciešamās jaudas ražošanai. Bezšuvju grīdas ar kravnesību 7 tonnas/m2 (ar iespēju slodzi paaugstināt).

Jaunākās paaudzes BOSCH gāzes katli un NEXT GEN griestu sildventilatori ar ekonominskiem EC tipa motoriem. Nodrošina zemākās apkures izmaksas un 1-2 grādu temperatūras atšķirību starp grīdas un griestu temperatūru. Piekļuves un laika kontroles sistēma – atskaites par darbā pavadīto laiku un darbinieku piekļuves kontrole telpām noteiktos laikos.

''BIROJI''
Augstas klases biroja telpas ar teicamu tehnisko aprīkojumu un stikla starpsienām. Energoefektīva ventilācijas rekuperācijas sistēma izcilai gaisa kvalitātei. Katrs biroja kabinets ir aprīkots ar termostatu un individuālas temperatūras regulēšanu.

Individuāls plānojums:
Nestandarta biroji izbūvēti noliktavu telpās;
Biroja griestu augstums - 2,7 m;
Biroj aprīkoti ar logiem uz noliktavu labākai darba uzraudzībai;
Elektrouzlāde automašīnām.

DIŽOZOLI

7 950 m²

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Pilotu akadēmija

1 500m²

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Granulu ražošanas komplekss

3 844 m²

Biešu pārstrādes komplekss

5 822 m²

Inventāra apkopes centrs

1 350 m²

Depozīta Punkts

5 500m²

Green Parks

55 000m²

Lidostas Parks

23 000m²

Ulmaņa Parks

14 000 m²

Noliktavu & Biroju ēka

2 500 m²

bottom of page