top of page

Yamaha

5 400 m²

Haninge, Zviedrija

Šis projekts tika realizēts pasaulē plaši pazīstamās kompānijas Yamaha autorizētajam dīlerim Zviedrijā. Ēka paredzēta ūdens un moto transportlīdzekļu tirdzniecībai un sastāv no plašas ekspozīciju zāles divos stāvos, kā arī noliktavas un ofisa telpām.

Angāra projektēšana tika veikta saskaņā ar Pasūtītāja noteiktajām vēlmēm attiecībā uz ēkas iekšējo plānojumu. Tā kā ēkā paredzēts izvietot lielizmēra ūdens transportlīdzekļus, tika izvirzītas specifiskas prasības uz telpu iekšējiem augstumiem un slodzēm uz grīdām. Projektā tika iekļauti lielizmēra vārti, kravas lifts uz otro stāvu un cits tehniskais aprīkojums, lai transportlīdzekļus varētu ērti pārvietot ēkas iekšienē. Projektēšanas posmā notika pastāvīga saziņa ar Pasūtītāju, kurš atradās Zviedrijā. Pielietojot mūsdienu iespējas attālinātā komunikācijā, Pasūtītājam pastāvīgi tika prezentēts kopējais angāra 3D modelis.

Angāra būvniecības darbi tika uzsākti uzreiz pēc projektēšanas darbu saskaņošanas ar Pasūtītāju. Objekta lielais attālums no PICHE biroja pieprasīja rūpīgu sagatavošanās procesu vēl Latvijā esot. Pateicoties darbam BIM (Building Information Modeling) sistēmā, tika pārbaudīta metāla konstrukciju un pārējo angāra konstrukciju savietojamība un veikts darbu plānošanas process. Tika precīzi izplānotas materiālu piegādes un angāra būvniecības darbu secība, lai nodrošinātu plānveidīgu darbu izpildi.

Šis ir jau otrais PICHE projekts Zviedrijā un varam droši apgalvot, ka šo gadu laikā ir uzkrātas nenovērtējamas zināšanas gan par likumdošanas un būvniecības prasību atšķirībām, gan par materiālu piegāžu un darba organizēšanu lielos attālumos. Gūtā pieredze ļaus PICHE komandai arī turpmāk pārliecinoši un bez aizķeršanās strādāt šajā valstī.

DIŽOZOLI

7 950 m²

Ulmaņa Parks 2

21 000 m²

Pilotu akadēmija

1 500m²

Koka apstrādes komplekss

1 963 m²

Granulu ražošanas komplekss

3 844 m²

Biešu pārstrādes komplekss

5 822 m²

Inventāra apkopes centrs

1 350 m²

Depozīta Punkts

5 500m²

Green Parks

55 000m²

Lidostas Parks

23 000m²

Ulmaņa Parks

14 000 m²

Noliktavu & Biroju ēka

2 500 m²

bottom of page